Güya küfür ittifakı… Kendilerinden olmayana linç, küfür, kaset, hakaret!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
  • HABER7

Miting meydanlarında seçmeni kalp işaretleriyle selamlayan 6’lı masa paydaşları, kendisinden olmayanlara karşı kin, nefret, küfür ve hakaret saçıyor. Uygun Parti önderi Meral Akşener 6’lı masadan kalktığında “Sifonu çekin gitsin” halinde ağır hakaretler eden, eski CHP’li Muharrem İnce cumhurbaşkanlığına aday olunca ‘oyları bölme’ argümanıyla hem küfür hem de montajlı kasetlerle saldıran, daha evvel sık sık birlikte uzunluk gösterdikleri HÜDAPAR’a Cumhur İttifakı’nı destekleme kararının akabinde terör yaftası vurmaya kalkan, AK Parti’ye oy verdiler diye depremzedelere korkunç kelamlar sarf eden CHP öncülüğündeki koro, artık de ikinci çeşit seçiminde tarafını Lider Erdoğan’dan yana açıklayan Sinan Oğan’a saldırmaya başladı.

Kendilerinden olmayanlara karşı linç uygulayan CHP yandaşlarının demokrasi havarliğinin de düzmece olduğunu gösteren örnekler, 6’lı koalisyon masasının iktidar olması durumunda nasıl bir Türkiye oluşturacağının da ipucunu veriyor.

AKŞENER’E BEL ALTI HAKARETLER

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanı İbrahim Uslu, Akşener’i adeta tehdit ederek, “Eğer Âlâ Parti masadan kalkarsa siyasal maliyeti olur” dedi.

CHP üyesi olduğu günlerde eski Bakan Yaşar Okuyan, elinde Akşener’le ilgili evrak olduğunu ve bu bahisle ilgili Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü söyledi.

CHP yandaşı Birgün gazetesi “Meral’den Saray’ı kurtarma hamlesi” manşeti attı.

Akşener’e ‘dışkı’ imasında bulunan CHP’li piyanist Fazıl Say, “Sifonu çek. Gitsin.” paylaşımı yaptı.

CHP’nin troll yapılanmasına gittiği Ekşi Sözlük’te de Akşener ahlaksız halde maksat alındı. Ekşi Sözlük’te, “Meral Akşener’in kaseti olma ihtimali” başlığı açıldı, yüzlerce yorum yapıldı.

İNCE’YE KUMPASIN HER TÜRLÜSÜNÜ UYGULADILAR

Eski CHP’li Muharrem İnce, Memleket Partisi Genel Lideri olarak cumhurbaşkanlığına aday olunca yaylım ateşi başladı. CHP’den “oyları bölme” itirazıyla İnce’ye karşı çabucak her gün sistematik linç uygulandı. Ağır tacizlere maruz kalan İnce, büyük İzmir mitingi öncesinde kaset kumpasına maruz kaldı. İnce’nin montajlı kaseti internete servis edildi. İnce, “Bu son 45 günde yaşadığımı 45 yılda yaşamadım” diyerek adaylıktan çekildi.

İnce’ye ilişkin olduğu sav edilen imgelere ait yürütülen soruşturmada çerçevesinde CHP Şişli Gençlik Kolları Teşkilatı eski vazifelisi Ozan Özgür D. tutuklandı. Soruşturmada, CHP’nin troll yapılanmasında yer aldığı öne sürülen “Ankara Kuşu” isimli toplumsal medya kullanıcısı da tutuklanarak cezaevine gönderildi.

CHP’YE OY VERMEYEN DEPREMZEDELERE YAPMADIKLARINI BIRAKMADILAR

Seçimde yaşadıkları hezimetin hıncını depremzedelerden çıkaran 6’lı koalisyonu, seçimin çabucak ertesinde nefret tohumları ekti. Toplumsal medyadan ağır hakaretlerle afetzedeler gaye alındı. CHP’li Tekirdağ Belediyesi, depremzedeleri konakladıkları yurtlardan çıkardı. CHP milletvekili adayı Bayram Fırat Dayanıklı’nın işlettiği Çorlu TED Koleji, sarsıntı sürecinde başlattığı konteyner kent projesini seçimden bir gün sonra iptal etti. Kahramanmaraş’ta 174 yetim ve öksüz çocuğun dayanağı kesildi, binlerce erzak kolisi iptal, evsiz kalanlara yapılan eşya yardımları geri istendi, öğrencilerin bursu dahi kesildi.

 

” src=”https://i12.haber7.net//fotogaleri/haber7/album/2023/20/igrencligin_dip_boyu_deprem_bolgesi_erdogan_dedi_hakaretler_ardi_ardina_geldi_1684101650_4496_w750_h997.jpg”>

17 / 148

19 / 148

Adıyaman’daki zelzelede kızı, damadı ve 3 torununu toprağa veren depremzede Bilal Karadağ, Ankara’da arabasını park ettiği esnada “Aracını buraya park etme! Siz Erdoğan’a oy verdiniz.” reaksiyonuyla karşılaştı. CHP’nin oy aldığı her bölgeden misal nefret olayları yükseldi.

YAN YANA DURDUKLARI HÜDAPAR’A TERÖR YAFTASI VURDULAR

Defalarca yan yan poz verdikleri HÜDAPAR liderlerini, Cumhur İttifakı’na takviye verip AK Parti listelerinden seçimlere girme kararı almalarının akabinde Hizbullah örgütüyle ilişkilendiren 6’lı masa yandaşları, iğrenç yüzünü bir sefer daha gösterdi.

ABB Lideri Mansur Yavaş, miting meydanında HÜDAPAR’a “Terör örgütü” dedi. Düzgün Parti başkanı HÜDAPAR’ı “Gaffar Okkan’ın katilleri” diye lanse etti. 6’lı masa yandaşı medyada çabucak her gün HÜDAPAR’ı Hizbullah örgütüyle eş gören haber ve makaleler yayınlandı. Lakin hiçbiri “Neden Cumhur İttifakı’nı desteklemelerinden evvel HÜDAPAR’la yan yana durdunuz” sorusuna yanıt vermedi.

İşte günümüzde Hizbullah’la ilişkilendirdikleri HÜDAPAR’la birlikte uzunluk gösteren 6’lı masa önderleri:

  • CHP: CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 2022 yılında Necmettin Erbakan’ı anma programına HÜDAPAR Genel Lideri Zekeriya Yapıcıoğlu ile birlikte katıldı. Programda konuşma yapan HÜDA PAR başkanı Yapıcıoğlu’nun konuşmasını alkışlayanlar ortasında Kılıçdaroğlu da yer aldı.

    Kılıçdaroğlu, 2020 yılında İstanbul’da düzenlenen Büyük Kudüs Mitingi’nde devrin HÜDA PAR Genel Lideri İshak Sağlam ile yan yana oturarak çay içti.

  • İYİ PARTİ: 24 Mart 2021’de üst seviye görüşme gerçekleştirildi. Âlâ Parti Genel Lideri Meral Akşener, devrin HÜDA PAR Genel Lideri İshak Sağlam ile bir ortaya geldi.

  • SAADET: SP Genel Lideri Temel Karamollaoğlu, son olarak 14 Nisan 2022’de HÜDA PAR’ı ziyaret etti. Saadet Partisi önderi Karamollaoğlu, 10 Mayıs 2018’de yaptığı açıklamada ise, HÜDA PAR ile iştirak temaslarına dair, “Şu ana kadarki görüşmelerimizde gündeme gelmedi fakat istişarelerimizde gündeme gelebilir. Onlara meyledenlerden isimler de listelerde yer alabilir.” dedi.

  • GELECEK: Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, 23 Aralık 2020’de HÜDA PAR’ı ziyaret etti. Davutoğlu, 10 Haziran 2021’de de HÜDA PAR Genel Lideri Zekeriya Yapıcıoğlu ile görüştü.

  • DEVA: Demokrasi ve Atılım Partisi (Deva) Genel Lideri Ali Babacan, 16 Ekim 2020’de devrin HÜDA PAR Genel Lideri İshak Sağlam ile ikili görüşme gerçekleştirdi.

OĞAN’A DEMEDİKLERİ KALMADI

CHP’nin başını çektiği 6’lı koalisyonun nefret oklarının son maksadı Sinan Oğan oldu. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin birinci cinsinde 2 milyon 831 bin seçmenin takviyesini alarak %5,17’lik oy oranına ulaşan Sinan Oğan’ın ikinci cinste Lider Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı aldıklarını duyurması 6’lı masayı çıldırttı.

Kemal Kılıçdaroğlu, “Kimin bu hoş vatandan kimin bu hoş vatanı satandan yana olduğu belli!” tabirleriyle Oğan’ı gaye gösterdi.

CHP Gençlik Kolları tarafından yapılan açıklamada “Kendi çıkarları için vatanı satanlarla hengame edeceğiz!” sözlerine yer verildi.

Kılıçdaroğlu medyadaki destekçilerinden Diken, “Sinan Oğan’ın kararı’ Twitter’da: Cehenneme odun taşımayı seçti.” başlıklı haber yayınladı.

CHP 26. Devir Milletvekili Barış Yarkadaş, ”Sinan Oğan seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı aldı. Halkın umutlarını sömürdüğü için tarihe geçecek… Kendisi için ‘mezar soyguncusu’ diyenlerle kol kola girerek tarihte hak ettiği yeri alacak…Şimdi daha çok çalışma ve Kilicdaroglu’nu cumhurbaşkanı yapma vaktidir.’‘ dedi.

Gazeteci Yılmaz Özdil, “Muhalefet partilerinin adayı olarak oy isteyen Sinan Oğan, iktidar partilerine biat etti, Akp zıddı milliyetçi gençlerin umudu olarak başladı, Hizbullahçıların değneği olarak tamamladı, bundan bu türlü ağzıyla kuş tutsa, emniyetli siyasetçi olabilmesi imkansız.” paylaşımını yaptı.

Gazeteci Fatih Portakal, ”İktidar aykırısı telaffuzlardan AKP’yi destekleme noktasina nasıl geldi? Bir Soylu’dan bir Kurtulmuş’tan bir Hulki Cevizoğlu’ndan ya da Mehmet Ali Çelebi’den ne farkı kaldı Sinan Oğan’in? Savrulma fena…” sözlerini sarf etti.

 

CHP’ye yakın Uğur Dündar, “’Sinan Beyefendisi birinci kutlayanlar HÜDA PAR milletvekilleri olmuştur!.. Yakışır! İyi yolculuklar!” tabirini kullandı.

CHP yandaşı yayıncı ‘Jahrein’, Sinan Oğan’a “SOĞAN” kelamıyla hakaret etti.

KAYNAK: HABER7

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Güya küfür ittifakı… Kendilerinden olmayana linç, küfür, kaset, hakaret!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Son Dakika, Güncel Haberler, Flaş Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin